Brojir.eu na Firmy.cz

ECHO PB 770 benzinový foukač zádový + ZDARMA motorový olej ECHO pro 2T motory 1l v hodnotě 245 Kč+ nákrčník ECHO v hodnotě 99 Kč

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

ZDARMA - foukač sestavíme a zprovozníme.

Platí pouze při osobním odběru.

Dostupnost Na dotaz
17 993 Kč    
Kód produktu 3636
Značka ECHO japan
Kategorie Benzinové
Záruka 5 let
 

Výrobce: ECHO

 

Tento benzinový fukar ECHO PB-770 disponuje neuvěřitelným výkon 4,15 HP. V kombinaci s vysokou rychlostí proudění vzduchu (104,6 m/s) je tento stroj ideální volbou pro větší rozsáhlé plochy zahrady. Zvětšený vzduchový filtr zaručuje ideální chod motoru i při dlouhodobém zatížení a při práci ve zhoršených podmínkách, čemuž dopomáhá i anti vibrační systém tohoto fukaru.

Hlavní výhodou je jeho pohodlné nošení díky ergonomickému vysoce prodyšnému popruhu, který je samozřejmě kvalitně vypolstrován. Díky svému výkonu a extra silnému proudu vzduchu je tento model vhodný pro profesionální nasazení (čištění staveb, stadionů, velkých parků, náměstí, apod.). Své zákazníky se proto najde především mezi obcemi, technickými či zahradními službami, apod.

Model disponuje technologií POSI-LOCK (poskytuje bezpečné spojení a zároveň jednoduché rozpojení trubic dle potřeby). Stejně tak tento stoj splňuje limity emisí druhého stupně. Společnost Yamabiko má výsadní postavení ve zpracování, technologiích a kvalitě těchto foukačů. Fukar obsahuje dva trubicové nástavce – rovný a při zemi zahnutý.

 

Technické parametry:

  • Obsah motoru: 63,3 cm3
  • Výkon: 3,05/4,15 kW/HP
  • Max rychlost vzduchu: 104,6 m/s
  • Objem foukání: 1290 m3/h
  • Hmotnost: 11 kg

 

 ECHO záruka

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů a preciznímu zpracování patří zahradní technika ECHO k tomu nejlepšímu, co je v současnosti na trhu k dostání. A protože naprosto důvěřujeme kvalitě našich výrobků, prodlužujeme standardní záruku na bezkonkurenčních 5 let pro spotřební využití a nově také 2 roky pro komerční využití.

Zaregistrujte svůj výrobek ECHO, dodržujte servisní intervaly (výjimku tvoří pouze aku výrobky, kde je nutná pouze registrace) a prodloužená záruka je Vaše! Prodloužená záruka se nevztahuje na produkty napájené přímo ze zásuvky.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: