Vážení zákazníci Na základě nařízení vlády České republiky je prodej nepřerušen. Opatření vlády v oblasti maloobchodu a služeb jež se týkají naší prodejny. Maloobchodní prodej se zakazuje s výjimkou: provozoven umožňujících vyzvednutí zboží a zásilek zakoupených distančním způsobem (vyzvednutí objednávek z eshopu) prodejen zahrádkářských potřeb (včetně osiva a sadby) provozoven servisu přístrojů a dalších výrobků pro domácnosti provozoven servisu strojů a zařízení pro domácnost Z důvodu omezení kontaktu, žádáme zákazníky aby co nejvíce využívali naš E-Shop. Děkujeme za pochopení.

Servis AL-KO


ZÁRUČNÍ SERVIS AL-KO

Jsme autorizovaný záruční i pozáruční servis firmy AL-KO pro všechny výrobky AL-KO zakoupené v ČR prostřednictvím oficiální prodejní sítě společnosti AL-KO KOBER, s.r.o.. Seznam autorizovaných prodejců naleznete na webových stránkách www.al-ko.cz,

 

ZÁRUČNÍ SERVIS BRIGGS STRATTON


Jsme autorizovaný záruční servis firmy BRIGGS STRATTON, dominantního dodavetele motorů pro motorové sekačky na trávu, rotavátory, zahradní traktory apod..

 

 


Zajišťujeme záruční i pozáruční servis výrobků AL-KO zakoupené v řetězcích HORNBACH, OBI, BAUHAUS, BAUMAX.

 

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis na všechny námi prodávané výrobky !
 

 

Jsme autorizovaným  servisem značek  AL-KO BRIGGS&STRATTON.

 

 

SERVIS, ÚDRŽBY A OPRAVY ZAHRADNÍ TECHNIKY

V našem servisu provádíme opravy a pravidelné údržby zahradní techniky, od výrobců AL-KO, STIGA, ALPINA. Dle dohody ( záleží na výrobci stroje) i kompletní pozáruční servis na stroje ze sortimentu zahradní techniky na našem trhu. V rámci pravidelné údržby vám stroj vyčistíme, nabrousíme žací nůž (u sekaček) nebo pilový řetěz (u řetězových pil), vyměníme motorový olej, vyčistíme a promažeme pojezdové pastorky a překontrolujeme všechny funkce stroje, důležité pro bezproblémový chod. Případné závady odstraníme a opotřebované nebo vadné díly nahradíme novými. Provádíme servis na motorové a elektrické sekačky, motorové a elektrické řetězové pily, malotraktory, strunové sekačky a křovinořezy, vertikutátory a provzdušňovače trávníků, čerpadla a domácí vodárny.

 

Specializace

Provádíme:

Kompletní opravy motorů Briggs &Stratton a Honda

Všechny běžné a mechanické elektroinstalační opravy

 
 
 
 
 


  

 

 


 


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o cookies