Brojir.eu na Firmy.cz
Vážení zákazníci, v období 1.7. - 6.7. máme DOVOLENOU. Objednávky uzavřené v pátek 28.6. po 12:00 hod, budou vyřizovány od 8.7. ( včetně osobních odběrů) Děkujeme za pochopení a přejeme vám hezké léto.

PONORNÉ TLAKOVÉ ČERPADLO AL-KO DIVE 5600/44 113883

 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 
Dostupnost Objednáno- na cestě
4 988 Kč    
Kód produktu 3723
Značka AL-KO
Kategorie Ponorná tlaková čerpadla
Záruka 2 roky
 

výrobce: AL-KO

113883

Ponorné tlakové čerpadlo AL-KO DIVE 5600/44 spojuje výhody zahradních a ponorných čerpadel s velkým průtokem a konstantním vysokým tlakem. Čerpání a vyjímání z nádob, (užitková) voda ze studní, šachet a jiných nádob na vodu, provoz postřikovačů trávníků, dodávky komplexních zavlažovacích systémů až po automatické zásobování domácností vodou. 

Inovativní systém těsnění pro dlouhodobý provoz
Keramické těsnění pro ochranu před vysokým tlakem až do 4 barů. Tři přídavná břitová těsnění trvale chrání čerpadlo před vniknutím vody. Dále je zde kanál pro uvolnění těsnicí situace v případě kosmetického úniku. Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 Automatic je možné použít pro mobilní i stacionární zavlažování díky praktickému integrovanému madlu a 10 m dlouhému napájecímu kabelu a hmotnosti pouze kolem 11 kg. Nekorodující materiály, jako je nerezová ocel použitá na krytu, a bezúdržbové komponenty zaručují dlouhotrvající provoz čerpadla. Před netěsností tlakových hadic chrání vestavěný maloobjemový program.

Se svým výkonným 1200 W motorem dosahuje 4stupňový pohon čerpadla průtoku až 5 600 l/h, takže čerpání vody je hotovo během okamžiku. Je určen pro hloubky ponoru až 7 m a zvládne dopravní výšku až 44 m. Maximální průměr zrna je 0,5 mm.

K výstupu čerpadla lze snadno připojit 1,5palcovou hadici (47,8 mm).

Instalaci "plovoucího odsávání" pro čerpání vody z čistého prostoru cisterny lze provést bez nářadí. Pumpa se používá v poloze vleže. Speciálně tvarované rukojeti účinně zabraňují odvalování čerpadla.

Poznámka: ponorné čerpadlo není vhodné pro pitnou vodu, ale pouze pro užitkovou vodu a chlorovanou vodu (bazénovou vodu) do 35 °C. Rovněž není vhodné pro použití ve slané vodě, vodě s agresivními chemikáliemi, nebo vodě obsahující písek.

Technické parametry:

 

Použití:                                                pro čistou vodu
Typ čerpadla:                                       ponorné, tlakové
Příkon max:                                        1200 W
Max. čerpané množství:                      5600 l/h
Max. dopravní výška:                          44 m
Max. hloubka ponoru:                         7 m
 výstup čerpadla                                 G 1 1/2" (47,8 mm)
Délka kabelu:                                    10 m
Průchodnost částic:                            do 3 mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: