Brojir.eu na Firmy.cz

AKU motorová kosa SOLO Power Flex GT 4235

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Vyprodáno
4 590 Kč    
Kód produktu 127436
Značka SOLO by AL-KO
Kategorie AKU program
Záruka 2 roky
 

Popis

  • Silný 42 voltový Li-Ion akumulátor z řady POWER FLEX pro ekologické sečení
  • Tichý provoz, vhodný pro každou denní dobu
  • Vyvážený a s nízkými vibracemi
  • Ergonomické držadlo a nízká hmotnost
  • Včetně nože a strunové hlavy
  • Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení

Ohleduplný nástroj jak pro obsluhu, tak i pro přírodu: tichý a bez emisí, to jsou akumulátorové kosy řady POWER FLEX.


AL-KO GT 4235 akumulátorová kosa – spolehlivé řešení pro větší plochy

Inovativní aku technologie. Akumulátorová kosa AL-KO GT 4235 Li-Ion Vás přesvědčí perfektními výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez výfukových zplodin a bez hluku odvede tato obratná akumulátorová kosa svojí práci v každé zahradě. Vysoký výkon, velká pracovní šířka, ergonomické Bike - držadlo a nízko vibrační technologie přispívají k příjemné a neunavující práci na Vaší zahradě.


Technické detaily AL-KO GT 4235 Li-Ion akumulátorová kosa

Pracovní šířka 25,5 cm (nůž) spolu se silným 42-voltovým akumulátorem s dobou provozu až 100 minut zaručují akumulátorové kose AL-KO GT 4235 Li-Ion efektivní práci i na větších plochách. Silný vyžínač, který má dost energie i na posečení silnějších křovin. Strunová hlava s pracovní šířkou 36 cm je součástí balení. Vyvážená konstrukce, ergonomicky tvarované Bike-držadlo a nízko vibrační systém zaručují příjemnou a neunavující práci. Pomocí přepínače můžete zvolit rychlost ECO nebo Power Speed.
Výkonná akumulátorová kosa AL-KO je ideální pro majitele větších zahrad, kteří chtějí pracovat bez přerušení. Díky tichému chodu zůstanou Vaši sousedé nerušeni, v jakoukoliv denní dobu.
Jeden akumulátor - mnoho zahradních a lesních nástrojů: Akumulátorová kosa GT 4235 je součástí Vaší nové rodiny POWER FLEX. Pokud již přístroj řady POWER FLEX vlastníte, vložte jednoduše akumulátor do Vaší akum. kosy GT 4235. Pokud je to Váš první přístroj této řady, objednejte si k němu i akumulátor (Obj. číslo 127390) a nabíječku (Obj. číslo 127391), které nejsou součástí balení.
Poznámka k uváděným plochám k sečení a době provozu na baterii: Údaje jsou pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (výška a hustota trávy, vlhkost, sklon terénu atd.).


 

 Jedná se o ideální produkt, pokud hledáte výkonnou a efektivní akumulátorovou kosu. Pokud byste raději koupili lehčí a obratnější strunovou sekačku, doporučili bychom Vám modely řady ENERGY FLEX (GT 36 Li), popřípadě řady EASY FLEX (GT 2025).

 

Technická data

Číslo výrobku 127436
EAN 4003718057966
Produktová řada PowerFlex
Pracovní šířka v cm 36 cm Faden / 25.5 cm Messer
Doplňková rukojeť dvojitá- řidítka
Doba nabíjení 2,5 hod
Doba provozu až 100 min
Hmotnost cca v kg 3
Návod k použití manual  (Ke stažení PDF, 4.5 MB)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: