Brojir.eu na Firmy.cz

AKU Multitool SOLO Power Flex MT 42

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Vyprodáno
1 990 Kč    
Kód produktu 127437
Značka SOLO by AL-KO
Kategorie AKU program
Záruka 2 roky
 

Popis

  • Základní jednotka MULTITOOL 3v1: Prořezávání stromů, střihání živých plotů, údržba trávníku
  • Velký výběr nástavců: Nůžky na živý plot, prořezávač větví, strunová sekačka, křovinořez
  • Příjemná práce díky nízké hmotnosti a uzařenému držadlu (Loop)
  • Aku systém POWER FLEX: bezhlučný, bezemisní a nezávislý na el. síti
  • Dlouhá provozní doba díky extra výkonnému akumulátoru 42 V/7,5 Ah řady POWER FLEX (akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení)

Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s širokým výběrem nástavců předstvuje opravdového všeuměla v profesionální a efektivní péči o Vaší zahradu


solo by AL-KO Multitool MT 42 – všestranný pomocník z řady POWER FLEX

Aku systém Multitool MT 42 z řady POWER FLEX – základní jednotka. Velmi snadná přeměna jednoho nástroje na jiný: nůžky na živý plot, prořezávač větví, strunová sekačka nebo křovinořez.
Multitool MT 42 je poháněn akumulátorem řady POWER FLEX (akumulátor a nabíječka není součástí balení), provoz je flexibilní, nezávislý na el. síti, bezhlučný a bez emisní. Výkonný akumulátorový systéme POWER FLEX zaručuje rychlý postup práce s profesionálními výsledky. Jeden akumulátor zastane všechny potřebné práce ve Vaší zahradě.


Technické detaily: solo by AL-KO Aku systém Multitool MT 42

Multitool MT 42 je základní jednotkou pro použití následujících nástavců: Strunová sekačka/křovinořez BCA 4235, Nůžky na živý plot HTA 4245 a prořezávač CSA 4220. Pro práci ve větší výšce je určen prodlužovací nástavec MTA 42. Díky nízké hmotnosti – pouze 1,7 Kg a ergonomicky tvarovanému držadlu typu Loop je zaručena příjemná a neunavující práce s přístrojem, při použití jakéhokoliv nástavce. Li-Ion akumulátory mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové, netrpí samovybíjením ani paměťovým efektem. O aktuálním stavu nabití akumulátoru Vás informuje LED kontrolka.


 

Akumulátor POWER FLEX (Číslo výrobku: 127 390) a nabíječka (Číslo výrobku: 127 391) nejsou součástí balení. Pro práci s aku systémem POWER FLEX Multitool MT 42 můžete vybírat z následujících nástavců: - Strunová sekačka/křovinořez BCA 4235 - Nůžky na živý plot HTA 4245 - Prořezávač CSA 4220 - Prodlužovací nástavec MTA 42.


 

 

Technická data

Číslo výrobku 127437
EAN 4003718057973
Produktová řada PowerFlex
Hmotnost cca v kg 1,7
Návod k použití manual  (Ke stažení PDF, 2.9 MB)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: